İqtisadi İslahatların Təhlili və Kommunikasiya Mərkəzinin islahat könüllüsü Nuh Bəyalızadə "Bir Könüllü" Tələbələrin Əməkdaşlığı İctimai Birliyinin təşkilatçılığı, Böyük Qayıdış Gənclər Təşkilatının tərəfaşlığı, Azərbaycan Könüllü Təşkilatları İttifaqı və Təhsil Respublika İdman Mərkəzinin dəstəyi ilə keçirilən "Zəfərin başlanğıcı" layihəsi çərçivəsində "Şahmat" turnirində 4-cü yerin qalibi olub!
İslahat Könüllüsü Nuh Bəyalızadə "Zəfərin başlanğıcı" layihəsi çərçivəsində "Şahmat" turnirində 4-cü yerin qalibi olub!

A reform volunteer of the Center for Analysis of Economic Reforms and Communication Nuh Bayalzadeh took 4th place in the Chess Tournament organized within the Beginning of Victory Project in partnership with “A Volunteer” Student Cooperation Public Union, Great Return Youth Organization, as well as with the support of the Union of Volunteer Organizations of Azerbaijan and Republican Sports Center “Tahsil”.
Nuh Bayalizadeh, a reform volunteer, won the 4th place in the "Chess" tournament as part of the "Beginning of Victory" project!