15 yanvar 2021-ci ildə İslahat Könüllüləri Təşkilatının təşəbbüsü ilə İİTKM-in icraçı direktoru, iqtisad elmləri doktoru Vüsal Qasımlının könüllülərlə “Azərbaycan iqtisadiyyatı: Çağırışlar və perspektivlər” mövzusunda görüşu keçirilib. Videokonfrans formatında keçirilən görüşdə könüllülər icraçı direktorla mövzu ilə bağlı fikirlərini bölüşüb və suallarını ünvanlayıblar.
İslahat Könüllüləri Təşkilatının təşəbbüsü ilə “Azərbaycan iqtisadiyyatı: Çağırışlar və perspektivlər” mövzusunda videokonfrans keçirilib

On January 15, 2021, upon the initiative of the Reform Volunteers Organization, Vusal Gasimli, Executive Director of the CAERC, Doctor of Economics, had a meeting with volunteers on the topic "Azerbaijan's Economy: Challenges and Prospects". During the video conference, the volunteers shared their views on the topic with the Executive Director and addressed their questions.
Videoconference on “Azerbaijan’s Economy: Challenges and Prospects” Organized upon the Initiative of the Reform Volunteers Organization